KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343362
nr 1234 3362
Oidentifierad konstnär. Hästar. Signerad SE Hellqvist. Olja på pannå, 15x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:25:27
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr